Aslında sadece olması gerekeni size sunuyoruz.

Kaliteli üretim, zamanında teslimat, profesyonel bir çalışma düzeni ve hep sözümüzü tutmak üzere yapılandık. Baskı Şehri’nde doğru fiyat ve gerçekçi termin bulacaksınız.

Sizden iş almak için “yaparız, hallederiz” cümleleri ile karşılaşmayacaksınız. Gerçekleştiremeyeceğimiz sözler vermeyeceğiz.

Piyasa şartları ile elbette rekabet edeceğiz ama karşınıza emeğimizin karşılığı olması gerektiğine inandığımız zamanlamalar ve rakamlarla çıkacağız.

Üretimde “Kalite Kontrol” en çok önem verdiğimiz adım olacak. Siz istemeseniz de biz sizden onay alacağız. Siz bize gelemezseniz, biz size ulaşacağız. İmzalamadığınız bir projeyi size sunup sürprizle karşılaşmanıza izin vermeyeceğiz.

Baskı Şehri ihtiyacınızı adet gözetmeksizin aynı kalite ile size sunacak.  Artık 1. Baskınız ile 25.000’inci arasında fark olmayacak. Onayladığınız görselin renklerini her baskıda birebir alacaksınız.

Eni 2.5 metrelik baskı alanı sayesinde ihtiyaçlarınızı daha az malzeme ile daha çok ve daha hızlı karşılayacaksınız. “Kalıp kaymış, kafa bozulmuş, sorun malzemede” gibi mazeretler duymayacaksınız.

Artık düşük adetli ihtiyaçlarınızda kalitesiz üretim yaptırmak ya da uzun süreler zorunda değilsiniz. 1 adet de isteseniz teknolojimiz size cevap verebilecek. Hem de ofisinizdeki printer hızında.

Sadece plastik malzemelere değil; cama, ahşaba, kartona direkt baskı yapabileceksiniz. Aklınızda ne varsa, istediğiniz ne ise; her malzemenin üzerinde gerçekleştiğine şahit olacaksınız.

Baskılarınız varolan en hızlı ve yetenekli kesim makinesi ile şekillenecek, onayladığınız çizgisellere hatasız olarak ulaşacaksınız.

Düşük adetli “karton stand” yaptırmak artık büyük maliyetler olmaktan çıkacak. İstediğiniz kalitede malzemeye 10’lu, 50’li adetlerde, ofset baskı maliyetlerine katlanmaksızın, kalıp beklemeye gerek kalmadan üretim yaptırabileceksiniz.

Karton haricindeki her çeşit standlarınızı da kendi çatımız altında üretip sizin beğeninize sunuyoruz. Metalden ahşaba, plexsiden vakuma tüm ihtiyaçlarınızda çözüm için Baskı Şehri yanınızda.

Baskı dahil tüm üretimi aynı çatı altında yaptığımız için ciddi bir maliyet avantajı ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.